Asianet News English

Watch: Journalist's front tooth falls out during live broadcast

Maricha Padalko was reading an update on the coronavirus pandemic on Ukrainian TV when she felt her tooth loosening.
 

Watch Journalists front tooth falls out during live broadcast
Author
Bengaluru, First Published Jul 17, 2020, 7:15 PM IST
  • Facebook
  • Twitter
  • Whatsapp

A viral video on social media shows a journalist's front tooth falling out during live broadcast. Maricha Padalko was reading an update on the coronavirus pandemic on Ukrainian TV when she felt her tooth coming loose while speaking.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Нова "слава" прийшла звідки не чекали .... і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀". Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося... Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і .... понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) - і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on Jul 15, 2020 at 8:00am PDT

Padalko handled the unexpected issue like a true professional. Are you curious to know what she did next?

She casually lifted her hand up to her mouth and grabbed it without interrupting her report.

The journalist wrote on Instagram while sharing a video of the incident, "Yes, I really lost a part of my front tooth today during the live broadcast of TSN at 9:00. This is probably my most curious experience in twenty years as a presenter. Live broadcasting is wonderful because it is always unpredictable."

Padalko explained that she first damaged the tooth more than a decade ago. She thought that the incident would go unnoticed, however, netizens made news of the incident viral in a short span of time.

Follow Us:
Download App:
  • android
  • ios